Ateliér hledá architekty a stavaře

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Publikováno: 10. 9. 2024

Náplň práce:

Do našeho architektonického ateliéru hledáme nové kolegy / kolegyně architekty a stavaře, kteří se bude podílet na zpracování všech stupňů dokumentace od studie přes dokumentace pro povolení záměru až po provedení stavby a autorských dozorů.

Software:

  • AutoCADu, SketchUp, Photoshop
  • Výhodou znalost Revitu, V-Ray, Affinity Photo

Nabízíme:

  • projekty v Čechách i v zahraničí, od drobných staveb po velké soubory
  • mezonetový podkrovní ateliér v centru Prahy – Albertov
  • klidné a stabilní pracovní prostředí, s možností profesního růstu
  • časově flexibilní práci nejen v kanceláři, ale i v terénu
  • firemní Vespa, karta Multisport, turnaje v šipkách a další benefity

Pokud máte zájem o naši kancelář, zašlete nám své CV a portfolio. Těšíme se na spolupráci! Ing. arch. Lukáš Čihák

  • Firma: LCArch s.r.o.
  • Kontakt: Ing arch. Lukáš Čihák
  • E-mail: lcarch@lcarch.cz
  • Web: www.LCArch.cz
  • Adresa: 12800 Praha
  • Telefon: 603248753
  • Požadované vzdělání: SŠ + VŠ stavební/architektura
  • Požadované znalosti: zpracování všech stupňů dokumentace od studie přes dokumentace pro povolení záměru až po provedení stavby
  • Požadovaný software: AutoCADu, SketchUp, Photoshop
  • Další požadavky: Revit, V-Ray, Affinity Photo
Generální partner
Hlavní partneři