ARCHITEKT - VIZUALIZÁTOR- Junior

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Publikováno: 18. 6. 2024

Renomovaná a dynamicky se rozvíjející společnost Prochazka&Partners, hledá do svého týmu architekta, který by se rád stal profesionálním vizualizátorem. Jsme lídrem na trhu v oblasti komerčních nemovitostí a hrdě poskytujeme kreativní a technicky dokonalá řešení pro naše klienty. Do architektonického týmu hledáme novou posilu pro prestižní zakázky interiérových vestaveb, nyní především kanceláří, ale i barů, restaurací a třeba i zábavních center. Za naším týmem chodí kolegové brokeři, kteří získají zakázku a na nás je to dotáhnout do realizace. Výhodou naší práce je třeba i to, že co navrhneme, nejde do šuplíku, ale drtivá většina projektů přejde do realizace.

Příklad naší realizace, kde jsme dělali jak architekturu, tak realizaci: https://tv.idnes.cz/domaci/maj-narodni-vizualizace-interieru-od-prochazka-partners.V240613_114352_idnestv_krr Je to příklad vizualizace, kterou bys s námi vytvářel.

Náplň práce

Tvorba vizualizací v SketchUp a Enscape Spolupráce na kreativním návrhu nejen interiérů Tvorba výkresové dokumentací

Tvorba vizualizací a spaceplanů

Příprava a spolupráce na prezentacích pro klienty

Spolupráce s exekutivním vedením nadnárodních firem

Dozorování realizace navržených projektů na stavbách

Důsledné dodržování termínů

Očekáváme

VŠ v oboru architektura/stavitelství Schopnost vytvořit vizualizace a mít zájem se vše naučit a zdokonalit Zájem o návrhy interiérů kancelářských prostor Zkušenost s prací v programech SketchUp, AutoCAD a MS Office Znalost ArchiCAD výhodou, nikoli podmínkou Komunikativní úroveň angličtiny Ochota se učit novým věcem No a samozřejmě nadšení pro práci a krásný design! Nabízíme

dobře odvedenou práci dokážeme náležitě finančně ohodnotit zkušeného a schopného šéfa týmu rozvoj komplexního chápání při vedení projektů jsme pořadatel soutěže “Kanceláře roku” – můžeš být součástí pracujeme v moderních designových kancelářích na Václavském náměstí profesionální prostředí s pravidly a příležitostí se prosadit řadu benefitů - 5 týdnů dovolené, 3 sick days, zvýhodněnou Multisport kartu, teambuildingové akce, kurzy angličtiny zdarma, občerstvení na pracovišti Pokud jsme Tě zaujali, případně máš doplňující otázky, pošli nám prosím průvodní dopis a strukturovaný životopis. Ozveme se a případně se uvidíme u nás v kanceláři a probereme víc.

Těšíme se na další posilu!

Generální partner
Hlavní partneři